האתר הראשי  |  דף הבית אתר ספריה  
 
 
הראיון האחרון מאת אשכול נבו
סיפורו של סופר המנסה לענות על ראיון שנשלח אליו מאתר אינטרנט. בדרך כלל התשובות שלו בראיונות כאלה מחושבות. זהירות. אבל הפעם הלב שלו עומד להישבר, החיים שלו מאיימים להתפרק, והוא נחוש לכתוב את האמת העירומה. הפגומה. הוא רק לא בטוח שהוא זוכר איך עושים את זה.
תגובות: 0   צפיות: 0
יומנו של חנון 13 - המלחמה הקרה מאת ג'ף קיני
המלחמה הקרה הוא הספר השלושה עשר בסדרת "יומנו של חנון". גרג לא אוהב חורף. אם זה היה תלוי בו, הוא היה ישן עד תחילת האביב או רובץ מול המסך עטוף בשמיכה. אבל ההורים שלו חושבים אחרת. כששלג מכסה את העיר, גרג וראולי נאלצים לבלות בחוץ עם שאר ילדי השכונה. עד מהרה העניינים מתחילים להתחמם וגרג מוצא את עצמו בתוך מלחמת רחוב מקפיאת דם...
תגובות: 0   צפיות: 1
גורלו של אפולו - המבוך הבוער - ספר שלישי
המבוך הבוער הוא הספר השלישי בסדרה "גורלו של אפולו" שמחזירה את הקוראים לעולמם של פרסי ג'קסון וחבריו, בהרפתקה מותחת ומצחיקה עם הגיבור הכי אנושי שאל מהאולימפוס יכול להיות.
תגובות: 0   צפיות: 4
מצעד תשע"ט   |  מצעד תשע"ח   |  מצעד תשע"ז   |  מצעד תשע"ו   |  מצעד תשע"ה   |  מצעד תשע"ד   |  מצעד תשע"ג
הרצאת הסופרת נאוה מקמל עתיר בפני שכבת כיתות ח'
הסופרת נאוה מקמל עתיר הרצתה בפני תלמידי שכבת כיתות ח' על ספרה "מבחן קבלה", על מקורות השראה ועל כתיבת ספרים בכלל. ההרצאה נתנה במסגרת פעילות שנמשכה לאורך כל שנת הלימודים לעידוד הקריאה שבה התבקשו התלמידים בין השאר לקרוא את ספרה של נאוה.
תגובות: 0   צפיות: 7
הרצאת הסופר אשר קרביץ בפני תלמידי שכבת ט'
הסופר אשר קרביץ הרצה בפני תלמידי כיתות ט, ההרצאה הוותה אירוע שיא בסופו של תהליך עידוד הקריאה שנערך לאורך כל שנת הלימודים. התלמידים התבקשו לקרוא את ספרו "הכלב היהודי" ספר המסופר מנקודת מבטו של כלב השייך למשפחה יהודית בגרמניה בתקופת מלחמת העולם השנייה.
תגובות: 0   צפיות: 6
תרבות יפן בספרות עכשווית - דישי משה תשע"ח (ינואר 2018)
ערב בהנחיית משה דישי מורה למתמטיקה בבית הספר. בערב דובר על התרבות היפנית העשירה, בעלת מסורת של אלפי שנים המוצאת ביטוי בספרות היפנית הקלאסית ובספרות העכשווית גם כן. דישי דיבר על מספר אספקטים בולטים המאפיינים את התרבות וכיצד הם באים לידי ביטוי בספרות היפנית, מיצירות קלאסיות כמו "שוגון", דרך סופר עכשווי ומודרני: הרוקי מורוקמי - שחלק מיצירותיו הוצגו בתצוגה בספרייה ועד תרבות האנימה שהיא אנימציה יפנית אותנטית
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 19
כתבי עת בספרייה
ספריית בית הספר חדשה מנויים למספר כתבי עת כדוגמת "פופולאר סיינס ישראל" ו"גליליאו" העוסקים בנושאי מדע, "בשביל הארץ" העוסק בארץ ישראל וכתב העת "עיניים" שהינו כ"ע מיוחד לבני נוער אשר כל גיליון בו עוסק בנושא אחר, ומציג את הנושא מאספקטים שונים. הגליון האחרון עוסק בערך הגנבה. בגיליון מופיע שיחה עם ילדים בנושא הגנבה, קומיקס, צילומים, גניבת יצירות אומנות, חידות, ילדים משוחחים על הנושא. אמנים שעסקו בנושא, ספרים וסיפורים על השמחה.
תגובות: 0   צפיות: 22
מחזור החיים מתוך יוליוס קיסר / שקספיר
על מחזור החיים, על הצלחות והחמצות.... שקספיר כותב על מעגל החיים במחזה "יוליוס קיסר"כי יש מחזור גאות בעלילות אנוש,תזרום אתו, הצלחתך מובטחת; תחמיץ אותו, וכל מסע חייך סופו במי אפסיים ותבוסות.על פני גאות כזאת שטים גם אנו,וזרם זה חובה לתפוס בזמן,או שנפסיד כל מה שכבר השקענו. מתוך: יוליוס קיסר, שייקספיר, מערכה רביעית, סצינה שלישית.
תגובות: 0   צפיות: 61
ספריית תיכונט
ספרים חדשים
מצעד הספרים
מועדון קריאה
ארכיון
החידה החודשית
 
מעוניינים בספר מסוים? מידע על נושא מעניין? תוכלו לבדוק בקטלוג הספרייה המקוון אם הספר נמצא ברשותנו שם משתמש וססמא הם מספר ת.ז.
 
חפשו אותנו באינסטגרם
מצאו אותנו תחת השם: ספריית תיכונט או באנגלית: TICHONET_LIBRARY

תגובות: 0
צפיות: 1
תלמידים יקרים! אתם מוזמנים לספר לנו על הרגלי הקריאה שלכם באמצעות מילוי השאלון הבא:

תגובות: 0
צפיות: 0
לתוצאות שאלון הרגלי קריאה

תגובות: 0
צפיות: 20
שילחו לנו בקשות, רעיונות והצעות לשיפור

תגובות: 1
צפיות: 27
"המעולים שבספרים הם אלו שקוראיהם נעשים להם שותפים למחצה." וולטר

תגובות: 0
צפיות: 25